LB x Třebeš 10.2.2024

LB x Třebeš 10.2.2024
11. 2. 2024

V sobotním zápase mezi týmy LB a Třebeš se předvedl vynikající týmový výkon, který zaslouží velkou pochvalu. Tento zápas byl příkladem toho, jak kolektivní snažení a obětavost mohou vést k úspěchu. Hráčky z týmu LB prokázaly nejen technickou zručnost, ale i skvělou týmovou práci, která byla klíčová pro dosažení vítězství.

Tým U18 LB měl k dispozici silnou sestavu, která se skládala z hráček Kněžourkové, Kulhavé, Lonerové, Lorencové, Mazur, Nezbedové, Volákové a Ulvrové. Tato sestava prokázala, že má nejen individuální kvality, ale především dokáže hrát jako jeden tým. Jejich spolupráce na hřišti byla obdivuhodná a každá z hráček přispěla k vítězství svým jedinečným způsobem.

Výsledek dvou zápasů, kde tým LB zvítězil s výsledky 3:1 a 3:2, je jasným důkazem jejich tvrdé práce, odhodlání a týmového ducha. Tyto výhry nejsou jen zásluhou individuálních výkonů, ale především výsledkem společného úsilí a spolupráce.

Z těchto zápasů si trenér i fanoušci mohou odnést mnoho pozitiv. Předvedený výkon a dosažené výsledky jsou pro tým U18 LB velkým povzbuzením a ukazují, že společnými silami lze dosáhnout významných úspěchů. Tento zápas tak stojí jako připomínka toho, že v kolektivních sportech je týmový duch a vzájemná podpora stejně důležitá jako technická dovednost a individuální talent.

Pár střípků za zápasu: